Hakkımızda

Siz düşleyin, düşünceniz
İrfan Atasoy IDEA ile fikir bulsun.‘IDEA’lar dünyasına hoş geldiniz…

“İrfan Atasoy IDEA”, 20 yıllık bir deneyimin ışığında İrfan Atasoy tarafından kurulmuş olup, “İletişim, Danışmanlık, Eğitim, Ajans” kelimelerinin baş harflerinin kısaltması olarak “IDEA” sözcüğünde yerini bulmuş ve hizmet üretip kaliteli bir şekilde sizlere sunmaya başlamıştır.

IDEA’nın kelime anlamı “fikir, düşünce”dir. Dış dünyanın insan zihnine yansımasıdır. İrfan Atasoy IDEA da; başarılarınızın ve çalışmalarınızın bir yansıması olarak sizi dış dünyaya ulaştıran bir yapıya göre kendini konumlandırmıştır. Markanızın ve firmanızın doğru bir iletişim tasarımıyla dış dünyaya aktarılmasını istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Tüm iletişim faaliyetlerinizden yola çıkarak iletişimi tasarlamak; her alanda danışmanlık hizmetini baştan sonra problemsiz sunmak, eğitim faaliyetlerimizle sizleri ve firmanızı etkin kılmak, ajans yüzümüzle de sizlerin görsel bilinirlik ve tanınırlığınızı ön planda tutmak ana gayemizdir.

İrfan Atasoy IDEA ekibi olarak bireysel veya kurumsal çözümler sunmak temel faaliyet alanımızı oluşturmaktadır.

Neden Biz?

Profesyonel Ekip

Firmamız, alanında uzman ve yetkin kadrosuyla profesyonel hizmetler sunmayı şiar edinmiştir. Uzmanlaşmış ekibiyle ve yılların verdiği tecrübeyle sizlerin isteklerinize anında cevap verebilecek bir takımla çıktık bu yola. Birlikte yürümek için doğru yerdesiniz.

Özgün Hizmet Anlayışı

İrfan Atasoy IDEA olarak özgün hizmet anlayışımızla siz değerli müşterilerimize özgün içerikli çözümler ve servisler sunmaktayız. Bu tercih sebebi, sizleri, hangi sektörde olursanız olun bir adım önde kılacaktır.

20+ Yıllık Deneyim

20 yıldır iletişim, danışmanlık, eğitim ve ajans alanlarında hizmetler sunan firmamız, bundan sonra da edindiği tecrübelerden siz değerli müşterilerimize bu deneyimin sonucunu memnuniyet odaklı sürdürmeye devam edecektir.

Açık İletişim ve Ulaşılabilirlik

Eğer hizmet aldığınız firmaya ulaşamıyor, açık bir iletişim oluğu kuramıyorsanız… O zaman? “Açık İletişim” anlayışımızla her an ulaşılabilir olmayı hedefledik. Bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

Kaliteli ve Güvenilir

“Kalite” ve “Güven”, bizler için sadece iki kelimeden ibaret olmayan, bunların ötesinde anlamlar ifade eden kavramlardır. Kaliteli hizmetlerle güvenilir bir imaj ortaya koyan firmamız, bu iki kelimeyi iş hayatının her alanında hissettirmekte ve göstermektedir.

Çözüm Odaklı Yaklaşım

Sorun bizler için sadece bir sorudur. İşte, aradığınız o sorunun cevabı da İrfan Atasoy IDEA’da mevcuttur. Her alanda, her soru ve sorunda, problemleri aşıp inovatif yaklaşımlar ortaya koyarak çözüm odaklı çıktılar üretiyoruz.

Misyonumuz

İrfan Atasoy IDEA olarak misyonumuz; enerji dolu, yenilikçi, dinamik ve sektörel deneyimi tam ekibimizle müşterilerimizin markalarına değer katmak ve değerini artırmaktır. Bu açıdan bizi tercih eden firmaların ticaret hacmini geliştirmek ve sektörde sağlam bir şekilde yer edinebilmelerine yardımcı olmaktır. Ayrıca değerli müşterilerimizin kurumsallaşma sürecinde ve yeni kurumsal döngülerinde gereksinim duyduğu bütün ihtiyaçlara profesyonel ve günümüz akımlarına uygun şekilde inovatif çözümler sunmaktayız. Alanlarında uzman kadromuz ve sunduğumuz kalıcı çözümlerle müşteri memnuniyetini ve marka değerini ön planda tutan hizmetlerle sizlerin yanınızdayız.

 

Vizyonumuz

İnovatif, modern, üretken ve hızlı çözümlerimizle iletişim, danışmanlık, eğitim ve ajans alanlarında adından söz ettirirken, müşterilerimizin de farkını ve farkındalığını sektörlerindeki eş değerlerinden bir adım önde tutup her kesime kalitesini hissettirmek temel vizyonumuz olarak belirlenmiştir.

Mottomuz

Siz düşleyin, düşünceniz İrfan Atasoy IDEA ile fikir bulsun…

Ekibimiz

İrfan Atasoy
Kurucu & Eğitim Planlama Ve Yönetim Sorumlusu
İ. Hakkı Toprak
Web Yazılım & Görsel Tasarım Uzmanı
Ferhat Ö. Toprak
Bilim Uzmanı & Danışmanlık Hizmetleri Direktörü
Soner Kayabaşı
Art Direktör
Deniz Beyaz
Koç & Eğitmen
Özcan Toralı
Kişisel Ve Kurumsal Gelişim Eğitim Danışmanı & Yaşam Koçu
Eda Yerkesikli
Eğitmen & Danışman
Süleyman Kasım Güler
İç Mimar & Görsel Yönetmen Ve Tasarım Uzmanı
Kamil Ertekin
Uzman Klinik Psikolog & Eğitmen
Fehim Süreyya Eren
3D Modelleme & Animasyon
Cihan Kayabaşı
Fotoğraf Sanatçısı & Görüntü Yönetmeni
Alaaddin Attar Debgici
Uzman Psikolojik Danışman & Eğitmen
Cihat Önal
Editör & Seslendirme Sanatçısı
Sinem Kalaycı
Seslendirme Sanatçısı

Size en uygun strateji için bizimle görüşmeye ne dersiniz?